Alanya Otelleri ve telefonlari

Türkiye'nin bence en güzel tatil yerlerinden birisi olan Alanya'da, konaklamak, güzel bir tatil geçirmek isteyenler için bazı otellerin isimleri ve telefonları ile bilgi alabileceginiz, rezervasyon yapabileceginiz website adresleri aşagıda verilmiştir.

Botanik Hotel 90.242. 527 4850 www.botanikhotel.com.tr
Çeleş Beach Resort Hotel 90.242. 527 5005 www.celesbeachresort.com
Pegasos Hotel 90.242. 286 8510 www.pegasoshotels.com.tr
Grand Kaptan Hotel 90.242. 514 0101 www.kaptanhotels.com
Royal Vikingen Resort 90.242. 565 2545 www.royalvikingenresort.com
Serapsu Hotel 90.242. 565 1476 www.serapsu.com
Ananas Hotel 90.242. 514 1550 www.ananasotel.com
Club Aqua Plaza Hotel 90.242. 527 5020 www.clubaquaplaza.com
Grand Bali Hotel 90.242. 511 0453 www.grandbali.com
Justiniano Hotel 90.242. 527 4532 www.justinianohotels.com
Panorama Hotel 90.242. 513 1181 www.panoramahotel.com.tr
İberostar Club Alantur 90.242. 518 174 www.alantur.com.tr
Acar Hotel 90.242. 514 2801 www.acarhotel.com
Alaiye Kleopatra Hotel 90.242. 513 4018 www.alaiye.com.tr
Güneş Hotel 90.242. 511 9595 guneshotels.com
Güral Hotel 90.242. 513 7844 www.guralotel.com
Saray Beach Hotel 90.242. 512 6080 www.saraybeach.com
Club Turtas Hotel 90.242. 565 2945 www.clubturtas.com
Bilkay Hotel 90.242. 511 3177 www.bilkayhotel.com.tr
Pınar Hotel 90.242. 513 1029 www.pinar-hotel.com
Blue Sky Bayırlı Hotel 90.242. 513 6487
Yunusgücü Hotel 90.242. 513 3002
Club Oasis Vista 90.242. 565 1451 www.majesty.com.tr
Club Kastalia 90.242. 565 1315 www.clubkastalia.com.tr

No comments:

Post a Comment