Havayollari uçak biletleri şirketler

Ulaşım sektöründe bir çok firma faaliyet göstermekte, bu anlamda eğer sizde farklı havayolu şirketleri hakkında bilgi almak istiyorsanız size buradan kısa kısa bilgi vermeye çalışacagım. Bu bilgiler ile pratik ve kolay şekilde uçak biletinizi alarak hemen uçaga binip yola çıkabilirsiniz. Ayrıca kampanya ve diger detaylarıda burada anlatmak istiyorum.


Türk Hava Yolları : ülkemizin bayrak taşıyıcı havayolu firması olan şirket bir kısmı özel sektör ve bir kısmı devlete ait olan bir iştiraktir. Türk hava yolları 150'ye yakın uçagı 30binden fazla çalışanı ile tüm Dünya'da ve Türkiye'de uçuşlarına devam etmekte. THY biraz yüksek olsada oldukça kaliteli bir uçuş hizmeti verdigini belirtmek isterim. Ayrıca diğer yönlerdende oldukça etkileyici olabilmekte.

Şirketin sürekli yaz ve kış kampanya ve indirimleri yapılmakta. Resmi website adresi: www.thy.com ve telefonu 444 0 849'dur. uçak rezervasyon yapılabilmekte.

Atlas jet : firma özel havayolu şirketleri arasında lider konumunda olanlardandır. Bir çok yere ve noktaya uçuşları olan firmanın ayrıca indirim kampanyaları ve özel promosyonlarıda bulunmakta. Atlasjet bilet fiyatları Şirketin bilet fiyatları genelde çok yüksek olmayıp son derece makul fiyatlarıda içermekte. İşte size anlatmak istedigimiz bazı önemli detaylar şu şekildedir. Atlasjet.com adresinden biletlerinizi alabilirsiniz.


Anadolu Jet: Bu firma THY'nin anadolu halkının uçakla yolculuk yapabilecek kadar ucuz seviyede bilet satarak, ekonomik uçak biletleri imkanları sunması için geliştirilmiştir . Firmanın özellikle kışın ve özel resmi günlerde yaptıgı kampanyaları ile dikkat çekmek. Check ve online işlemler sitesi olan anadolujet.com adresinden yapılabilmektedir. Diger yardımcı siteleri ise : anadolu jet, anadolujet uçak bileti, anadolujet bilet fiyatları

Diğer önemli firmalardan bazıları : pegasus havayolu şirketi, sitesinden rezervasyon yapabilir ve telefon ile biletinizi satın alabilirsiniz. www.flypgs.com adresidir. Ayrıca diğer bir site ise onur air firmasıdır. Firmanında bilet satışlarında yüksek kazançlar ve indirmler sağladıgını bilmekteyiz. Son olarak sun express şirketinin indirimleri ve fırsatları ile dikkat çekmekte.

No comments:

Post a Comment