Bodrum Le Jardin d'Oliviers otel

Bodrum Le Jardin d'Oliviers'den Romantik Bir Tatil Düşleyen Çiftlere 2 Gece Konaklama, Sabah Kahvaltısı ve Odada 1 Şişe İçecek Keyfi 389 TL yerine %50 Fırsatla 194 TL (Bayram Dahil 5 Ay Geçerlidir)

Bodrum Le Jardin d'Oliviers'den Romantik Bir Tatil Düşleyen Çiftlere 2 Gece Konaklama, Sabah Kahvaltısı ve Odada 1 Şişe İçecek Keyfi 389 TL yerine %50 Fırsatla 194 TL (Bayram Dahil 5 Ay Geçerlidir)


Büyülü atmosferi ve sakinliğiyle Le Jardin d’Oliviers size yoğun ve yorucu şehrin tam aksine kuralsız ve rahat bir tatil sunuyor…

Kendinizi dinleyebileceğiniz ve yeniden kendinizi bulabileceğiniz, size ait bir yer Le Jardin d’Oliviers.

Bodrum yarımadasının kuzeybatısındaki Yalıkavak’ta saklı bir bahçe düşünün, kafanızı dinleyebileceğiniz, huzurlu ve konforlu bir yer…

Le Jardin d’Oliviers, ne bir tatil köyü ne de butik otel. Hiçbir kurala uymadığı gibi sizi de hiçbir kuralla sınırlandırmayacak tek yer burası…

Bayramda, yılbaşında ya da sevgililer gününde özel bir tatil kaçamağı düşleyenler için Le Jardin d'Oliviers'den beklenen fırsat karşınızda:

Le Jardin d’Oliviers’de 2 Gece 3 Gün Konaklama, Sabah Kahvaltısı ve Odada İçecek Keyfi 389 TL yerine 194 TL!

Le Jardin d’Oliviers, romantik bir tatil geçirmek isteyenler için rüya gibi bir atmosfer sunuyor. Odalar evinizin konforunda; yatağınızda ya da terasınızda, isterseniz en sevdiğiniz filmi izleyin, isterseniz manzaranız karşısında uykuya dalın…

Kahvaltı sofranızı ise zengin Ege mutfağı menüsünden seçtiğiniz lezzetlerle kendiniz kurabilir ve kahvaltınızı dileğiniz saatte dileğiniz yerde yiyebilirsiniz. İster çimlerde ister odanızda güzel bir kahvaltıyla güne keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Her mevsim yüzülebilen açık havuzdan faydalanabilir ya da spor merkezinde güzel bir masajla rahatlayabilirsiniz. Bodrum Yalıkavak’taki bu saklı bahçenin atmosferini ve 3 günlük tatilin size yaşattığı mutluluğu uzun bir süre unutamayacaksınız!

Konuklarına farklı bir tatil anlayışı sunan Le Jardin d’Oliviers’de sizi bekleyen bu huzurlu ve konforlu tatili kaçırmayın!

Le Jardin d'Oliviers
Orkide Sokak Yalıkavak 18, Bodrum Muğla
http://www.bodrumbahceleri.com

No comments:

Post a Comment