tatilyolu

9 günlük bir tatil, uzun bir çalışma döneminin ardından herkes için ilaç gibi gelecek. Tatil planını daha önceden yapmayanlar ve son anda tatile çıkmayı planlayanlar için, grupfoni’den şahane bir fırsat geliyor!

Tatilyolu tarafından belirlenen 4 otelden birinde geçireceğiniz 5 gün ve üzeri konaklamalı tatil fırsatında kullanabileceğiniz 250 TL’lik hediye çeki %90 grupfoni fırsatıyla sadece 25 TL!

Bu fırsat dahilinde tatilinizi geçirebileceğiniz oteller; Alanya’nın en çok tercih edilen 5 yıldızlı otellerinden Orient Palace Hotel, yine Alanya’da bulunan Titan’s Garden Hotel ve Club Blue Night Hotel. Ayrıca Side’nin en popüler otellerinden biri olan Dionysos Resort&Spa Hotel’i de tercih edebilirsiniz.

Alanya – Orient Palace Hotel - 5 yıldız

Tatilini Alanya’da geçirmek isteyenler için tercih edebilecekleri otellerden ilki olan Orient Palace Hotel, harika ortamı, birbirinden farklı organizasyonları ve gün içinde otelde canınızın sıkılmasına imkan vermeyen aktiviteleriyle bir çok kişinin aklına ilk gelen konaklama yeridir. Gecelik konaklama fiyatı 139 TL olan bu otelde kaldığınız sırada vücudunuzdaki tüm yorgunluğun gittiğini hissedebilirsiniz.

Alanya – Titan’s Garden Hotel – 4 yıldız

Titan’s Garden Hotel’de kalmayı tercih edenler ise; konforlu bir tatil anlayışını da tercih etmiş olacaklar. Gecelik konaklama bedeli 129 TL olan Titan’s Garden Hotel’de, Kurban Bayramı tatiline ve ziyaretçilerine özel aktiviteler gerçekleştirilecek.

Alanya - Club Blue Night Hotel – 3 yıldız

Alanya’da kalmak isteyenlerin tercih edebileceği bir diğer otel olan Club Blue Night Hotel ise; sakin ve rahat bir tatil yaşamak isteyenler için tek adres. İçinde bulunduğumuz bu soğuk kış günlerinde havuza girmek isteyen ziyaretçiler için sıcak ve kapalı havuzu bulunan bu otelin gecelik konaklama fiyatı 109 TL.

Side - Dionysos Hotel Sports & Spa – 5 yıldız

Türkiye’nin en çok beğenilen ve ziyaret edilen, tarih dolu tatil beldesi Side’de tatilini geçirmek isteyenler için 5 yıldızlı Dionysos Hotel Sports & Spa, bayram tatilinde kapılarını açıyor. Her adımınızda size özel, kaliteli servisi ve konforu hissedeceğiniz bu otelin gecelik konaklama fiyatı 149 TL.

9 günlük uzun Kurban Bayramı tatilinizi sevdiklerinizle birlikte en uygun, en güzel ve en rahat şekilde geçirmek istiyorsanız; grupfoni’nin bugünkü fırsatını kaçırmayın! Tatilyolu’ndan Alanya ve Side’de belirlenen otellerden birinde geçireceğiniz 5 gece ve üstü konaklamalı organizasyonlarda kullanılmak üzere 250 TL’lik hediye çeki %90 grupfoni fırsatıyla sadece 25 TL!

Tatilyolu

Adres: Lamartin Cad. İdeal Apt. Kat:2 D:8 Taksim Beyoğlu/İstanbul

Tel:212 254 70 06

Web: www.tatilyolu.net

No comments:

Post a Comment