Kartal Otel Kartalkaya

Bolu ilinde bulunan dünyaca ünlü Kartalkaya hakkında yani en güzel bir kayak merkezi olan burada bulunan otellerden biriside Kartal oteldir. Özellikle yıllardır bir çok kayak severin tercihlerinden birisidir. Otel Ankara'ya 2 İstanbul'dan ise 4 saat uzaklıktadır.

Bu otel her türlü bütçeye uygun odaları içinde barındırmakta olan bir oteldir. Şöyleki sizde eğer kaliteli vede rahat bir oda arıyorsanız otelde bulunan sunulan imkan ve konforlar şöyledir: standart, dublex, suit, geniş, villa, uydu bağlantılı televizyon, otomatik telefon, 24 saat sıcak su, duş veya küvet,zeminde halı veya seramik, saç kurutma, merkezi ısıtma. 24 saat resepsion, süper kar manzaralı odanızdan kayagın keyfini çıkarabilirsiniz.

Otelde ayrıca şunlar bulunmaktta: 500 kisilik Restaurant, Cafe Kartal ve 2200 metrede bulunan Tepe Cafe gibi yiyecek içecek bölümlerinin yaninda Butik Market, misafirlerine hizmet veren Kartal bar, Kaya bar, Eagles Cafe Bar, Kartal disco-bar imkanlarıda sunulmaktadır. Ayrıca küçük bir havuzu, spor salonu, bilardo, video atari oyunları salonu, bowling imkanıda bulunmakta.

Kayak pistleri toplam uzunlugu 20 kmdir. son derece özel ve güzel tatil yerlerinden birisidir.www.tatilin.net

No comments:

Post a Comment