ünlüler tatilde

KENDİSİNİ ÖDÜLLENDİRMİŞ

Şarkıcı Ebru Polat, sevgilisi Fatih Sarıtaşlı ile Türkbükü`ndeki Divan Palmira Otel`de tatil yapıyor. Festivallerin ve ekstraların aranan ismi olduğunu söyleyen Polat, sevgilisiyle denize girerken objektiflere yansıdı. Polat, denizde sevgilisiyle sık sık şakalaşmayı da ihmal etmedi.

TEKNE TATİLİNE DEVAM

Tansu-Özer Çiller çifti, Bodrum`daki tatiline devam ediyor. President isimli tekneleri ile Yalıkavak açıklarına demirleyen Çillerler, tüm gün teknenin güvertesinde sohbet ediyor. Tansu Çiller, öğleden sonra kamarada uyumayı tercih ederken, Özer Çiller ise güvertede oturmaya devam ediyor.

TÜRKBÜKÜ`NÜN EN HIZLISI

Ebru Şallı`nın eşi Harun Tan`ın erkek kardeşi Saruhan Tan, hız tutkusu ile tanınıyor. Geçtiğimiz gün Türkbükü koylarında off shore teknesi ile objektiflere takılan Tan, sürat teknesi ile gövde gösterisi yaptı. Daha sonra bir arkadaşının teknesine yanaşan Tan, akşama kadar teknede arkadaşlarıyla birlikte oturdu.

AİLECE PLAJ KEYFİ

Fenerbahçe Spor Kulübü eski başkanlarından Metin Aşık, Türkbükü`ndeki Maki Beach`te ailesiyle güneşlenirken görüntülendi. Her zamanki yerinde oturan Aşık`a; eşi Hülya, kızı Eda ve damadı da eşlik etti. Aşık Ailesi, zaman zaman denize girmeyi de ihmal etmedi

TEK BAŞINA TEK BAŞINA KAFA DİNLEDİ

Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile Bodrum tatiline devam ediyor. Geçtiğimiz gün kızı Su`yu babasına bırakan Altuğ, tek başına Xuma Beach`te stres attı. Bol bol güneşlenip denize giren güzel oyuncu, düzgün vücuduyla dikkat çekti.

sabah.com.tr

No comments:

Post a Comment