Rixos oteli Miles&Smiles programinda

Rixos Otelleri ve Türk Hava Yolları arasında yapılan anlaşma ile Mayıs ayından itibaren Rixos Otellerinde konaklayan misafirler her konaklama başına bonus mil kazanabilecek. Bunun yanında “Classic Card” sahiplerine % 10, “Classic Plus Card” sahiplerine % 15, “Elite Card” sahiplerine % 20, “Elite Plus Card” sahiplerine ise % 25 indirim uygulanacak.

Bu işbirliği kapsamında, Rixos Otelleri’nde konaklayan tüm Miles&Smiles üyeleri mil kazanabilecekler. Ayrıca, tüm Classic, Classic Plus, Elite ve Elite Plus Card sahipleri, Rixos otellerindeki konaklamalarında aşağıdaki indirimlerden faydalanabilecekler :
Classic Card sahiplerine %10
Classic Plus Card sahiplerine %15
Elite Card sahiplerine %20
Elite Plus Card sahiplerine %25

(Kampanya 01 Mayıs – 30 Haziran 2009 tarihleri arasında geçerlidir)
Bir diğer kampanya ise 5 gece üzeri konaklamalarda geçerli olacak olan bonus mil kazanma fırsatı. Bu kampanya ile 5 gece ve daha uzun süre Rixos Otelleri’nde konaklayan misafirler 500 + 500 bonus mil kazanabilecek. Ayrıca Miles&Smiles Elite Plus Card sahiplerine; havalimanından otele ücretsiz VIP transfer, otelde şampanya ile özel hoşgeldin karşılaması, otellerin doluluk oranına göre suit upgrade, deniz manzaralı odalarda konaklama, odalarda VIP set up (meyve ve şarap) ve 1 adet ücretsiz SPA masajı hizmeti sunulacak.

Mayıs ayı boyunca Türk Hava Yolları ile seyahat edip Rixos Otelleri’ne gelecek yolculara biletlerini göstermeleri karşılığında %25 indirim uygulanacaktır. Bu kampanyada Miles&Smiles üyelik şartı aranmayacaktır.

No comments:

Post a Comment